Këngë super ritmike! Elvana Gjata zbulon projektin e saj të ri (Video)

| 17:29
SHPËRNDAJE

Ajo ka sjellë plot 3 këngë të reja të cilat u bënë hite të kësaj vere. Por duket se Elvana Gjata nuk do ndalet me kaq.

Pas “Fustani”, “A m’don” dhe “Meine Liebe”, duket se këngëtarja do të sjellë një tjetër projekt të ri i cili pritet të jetë shumë ritmik me të cilin do të kërcejmë shumë.

Këtë impresion na ka dhënë Elvana në videon e fundit të publikuar në “Instagram” ku shihet në studio regjistrimi me kufje në vesh dhe duke kërcyer.

View this post on Instagram

Mama🐐 😍🎧🎼🛠

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on 

<script>

Këngëtarja nuk ka zbuluar ende melodinë dhe ritmin e këngës së re por ne na duhet të presim deri në ditën që do të lançohet.ën që do të lançohet.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.