Këmbimi valutor për datën 19 Nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 19, 2022 | 8:01
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 19 Nëntor me 112.7 lekë dhe është shitur me 113.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim.

kembimi 19

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.4 lekë dhe shitet me 134.6 lekë duke treguar forcim.

© Panorama.al

Te lidhura