Këmbimi valutor për datën 18 Nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 18, 2022 | 9:04
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 18 Nëntor me 112.4 lekë dhe është shitur me 113.3 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

kembimi 18

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.2 lekë dhe shitet me 134.3 lekë duke treguar forcim.

© Panorama.al

Te lidhura