Këmbimi valutor për datën 17 Shtator/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 17, 2022 | 8:36
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 17 Shtator me 115.9 lekë dhe është shitur me 117 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

kembimi 17

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 134 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura