Këmbimi valutor për datën 17 Nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 17, 2022 | 8:24
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë këtë të enjte, 17 Nëntor me 112.2 lekë dhe është shitur me 113.5 lekë sipas kursit të këmbimit.

kembimi 17

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.8 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133 lekë dhe shitet me 134.3 lekë duke treguar forcim.

© Panorama.al

Te lidhura