Këmbimi valutor për datën 1 Tetor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Oct 1, 2022 | 9:05
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 1 Tetor me 118.5 lekë dhe është shitur me 120 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

kembimi 1 tetor

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.8 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 131.2 lekë dhe shitet me 133,5 lekë, duke treguar forcim.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura