Këmbimi valutor 29 shtator/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 29, 2023 | 8:00
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë.

kembimi valutor2

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.9 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 121.8 lekë dhe do shitet me 122.8 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura