Këmbimi valutor 27 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 27, 2023 | 7:54
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.7 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

kembimi 27 shkurt

Euro do të blihet me 114.7 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.4 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura