Këmbimi valutor 26 shtator/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 26, 2023 | 8:03
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.

kembimi valutor

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.4 lekë dhe do shitet me 106.2 lekë. Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.4 lekë dhe do shitet me 109.4 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura