Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 26, 2023 | 8:07
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.3 lekë dhe shitet me 107.5 lekë, duke treguar dobesim.

kembimi 26

Ndërkohë euro blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 130.3 lekë dhe shitet me 132.5 lekë, duke treguar forcim.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura