Këmbimi valutor 20 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 20, 2023 | 8:00
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.1 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar dobesim.

kembimi 20

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.6 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.8 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura