Këmbimi valutor 2 mars/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 2, 2023 | 7:54
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimi valuator sot një dollar amerikan blihet me 107.7 lekë dhe shitet me 108.5 lekë.

kembimi valutor

Euro mbetet e pandryshuar nga një ditë më parë. Sot blihet me 114.8 dhe shitet me 115.4 lekë.

Franga zvicerane ka pësuar një rënie, duke u blerë me 113.8 lekë dhe shitur me 115 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot blihet me 128.8 dhe shitet me 130.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura