Këmbimi valutor 17 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 17, 2023 | 8:00
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

kembim 17

Ndërkohë euro blihet me 115.9 lekë dhe shitet me 116.5 lekë, duke treguar dobësim.

Paundi britanik sot blihet me 129.8 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura