Këmbimi valutor 14 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 14, 2023 | 7:52
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 106.2 lekë dhe do të shitet me 107.1 lekë.

kembimi valutor

Euro sot do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 114.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 116 lekë dhe do shitet 116.9 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 128.5 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura