Këmbimi valutor 13 mars/ Me sa shiten e blihen dollari dhe euro! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 13, 2023 | 7:42
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një euro do të blihet me 113.9 lekë dhe do të shitet me 114.5 lekë.

kembimi valutor

Dollari amerikan ka pësuar një rënie, pasi do blihet me 106.3 lekë dhe do shitet me 107.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot do blihet me 115.2 lekë dhe do shitet me 116.1 lekë.

Ndërsa paundi britanik në tregun shqiptar do të blihet me 128 lekë dhe do shitet me 129 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura