Këmbimi valutor 1 Shkurt/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 1, 2023 | 8:11
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.9 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

kembimi 1

Ndërkohë euro blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.

Paundi britanik sot blihet me 131.2 lekë dhe shitet me 132.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura