Këmbimi valutor 1 Qershor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jun 1, 2023 | 8:06
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.1 lekë dhe do të shitet me 103.1 lekë.

Capture

Sot monedha evropiane do të blihet me 109.2 lekë dhe do të shitet me 110.1.

Franga zvicerane sot do të blihet me 111.6 lekë dhe do të shitet me 112.9 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.2 lekë dhe do të shitet me 127.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura