Këmbimi valutor 1 mars/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 1, 2023 | 7:55
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.7 lekë.

kembimi valutor

Euro sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.4 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 130.3 lekë dhe do shitet me 131.5.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura