Kejvina Kthella bën ndryshimin drastik në look, ja si duket tashmë modelja me…

| 23:46
SHPËRNDAJE
 

Megjithëse prej kohësh jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurtër deri tek supet, Kejvina Kthella nuk ka hezituar te ndryshoje lukun kete vere sic kane bere edhe shumica e VIP-ave. 

kejvina kthella (2)

Bukuroshja realizoi gërshetat kaq të famshëm të kësaj vere dhe ndau një foto ne Instastory me pamjen e re. Ajo qe na ra ne sy ishte gjatësia e gërshetave bjond.

Veçse tërheqëse, gërshetat janë një look super i rehatshëm për ditët në plazh, pasi mund të dukesh e rregullt dhe s’ke nevojë të krihesh apo të mundohesh të bësh diçka që flokët të të duken mirë.

kejvina kejvina1 kejvina-kthella5 kejvina-kthella3 kejvina-kthella kejvina-3 kejvina-2 kejvina 1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.