Keisi një nuse tradicionale, ja çfarë ka bërë partnerja e Stresit (FOTO)

SHPËRNDAJE

Partnerja e Stresit, Keisi, ka treguar se është mjaft tradicionale pasi ka zgjedhur që të marrë mbiemrin e reperit të njohur.

stresi keisi

Ka qenë vetë Keisi që ka publikuar një foto të një certifikate familjare, ku mund të shohim të gjithë pjesëtarët e familjes së Stresit.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/keisi-nje-nuse-tradicionale-ja-cfare-ka-bere-partnerja-e-stresit-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakI ndarë nga gruaja dhe me probleme mendore, kush është burri që u vetëvra në banesë
Artikulli tjetërMilani “peshkon” në Brazil, gati 50 milionë euro për talentin e Flamengos

S'KA KOMENTE

Comments are closed.