Keisi “i dha duart” Kristit brenda BBV, reagon menjëherë Sabiani. Bën deklaratën e papritur në rrjetet sociale

Mar 18, 2023 | 13:22
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë.

auto_640-0-1677265194xsabiani-kejsi-kristi-3511678092485

Sabiani ka votuar që nga shtëpia të dalë Armaldo dhe ka publikuar dhe provën për këtë në Instagram.

Në këtë foto, Sabiani ka dhe një mesazh për Kristin, të cilin e ka bërë madje “tag”, e thotë “Forca Kristi mos dil e lufto për ato që do”.

Kujtojmë që kjo situatë vjen vetëm pak orë pasi vajza e tij Keisi, i dha fund atij raporti që kishte me Kristin, duke mohuar që ata të kenë qenë në një lidhje, por tha se kanë vetëm një pëlqim për njëri-tjetrin, por asgjë më shumë.

sabiani per kristin

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura