Kategoria e Parë, Grupi A/ Korabi dhe Veleçiku triumfojnë në transfertë, Burreli surprizon Besëlidhjan. Ja të gjitha rezultatet

Nov 2, 2019 | 16:09
SHPËRNDAJE

U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për javën e 7-të, të Kategorisë së Parë, Grupi A. Në përballjen e orën 13:00, Tërbuni mposhti Egnatian me rezultatin 3-2, ndërkohë në 3 përballjet e tjera, Veleçiku mposhti me përmbysje Shkumbinin, ndërkohë Burreli arriti një fitore tepër të rëndësishme ndaj Besëlidhjes.

 

kategoria-e-pare-470x308-470x308-470x3081-470x3081-470x3081-470x308

Sfida tjetër mes Erzenit dhe Korabit, u mbyll me triumfin 1-2 të dibranëve

REZULTATET:

14:00| ERZENI – KORABI 1-2

Ramilli 45′ / Skuka 36′, Reçi 52′  

14:00| BURRELI – BESËLIDHJA 2-0

Mitraj 55′, 76′ 

14:00 | SHKUMBINI – VELEÇIKU 1-2

Mustafaj 16′ / Banushaj 60′, Hoxhaj 90+1′ 

13:00| TËRBUNI – EGNATIA 3-2

Selenica 6′ , Dushku 56′ , Hyseni 70′ / Gjoka 69′ , Jaupaj 90+4

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.