KATEGORIA E DYTË/ Gjashtë përballje të luftuara, zbuloni ndeshjet e ditës së sotme

Mar 28, 2021 | 9:51
SHPËRNDAJE

Në orën 13:30 do të luhen 6 sfidat e javës së 16 të Grupit B, të Kategorisë së Dytë.

kategoria_dyte_cover

Kryesuesit e Maliqit do të synojnë triumfin ndaj Tepelenës. Butrinti i vendit të dytë do të sfidojë Këlcyrën. Labëria do të ndeshet ndaj Memaliajt. Devolli do të luajë në transfertë ndaj Gramozit. Naftëtari do sfidojë në shtëpi skuadrën e Përmetit. Skrapari do të ndeshet në shtëpi ndaj Delvinës.

SFIDAT E JAVËS SË 16 TË GRUPIT B, KATEGORIA E DYTË –

MALIQI – TEPELENA | 13:30

BUTRINTI – KËLCYRA | 13:30

LABËRIA – MEMALIAJ | 13:30

GRAMOZI – DEVOLLI | 13:30

NAFTËTARI – PËRMETI | 13:30

SKRAPARI – DELVINA | 13:30

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/