Kate dhe Meghan nuk duhet të veshin rroba me këtë ngjyrë, arsyeja është e çuditshme

SHPËRNDAJE

Në familjen mbretërore ka kaq shumë zakone dhe tradita që duhen zbatuar me saktësi nga secili pjesëtar i saj.

kate-and-meghan-colour-1535629981

Të gjithë e dinë se Meghan Markle pëlqen që veshjet e saj të jenë me ton neutrale, por me raste preferon edhe ngjyrat më të theksuara. Po Kate Middleton? Veshjet e saj janë të mbushura me ngjyra të ndryshme, nga e kuqja, blu, gjelbër e të tjera.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kate-e-meghan-nuk-duhet-te-veshin-rroba-me-kete-ngjyre-arsyeja-eshte-e-cuditshme/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.