LOJA e BOTËRORITINFORMOHU dhe ARGËTOHU

Gazeta Panorama Sport organizon lojën:

“LOJA E BOTËRORIT”

Të gjithë lexuesit e Gazetës Panorama Sport Online mund të marrin dhurata të ndryshme duke parashikuar sa më saktë rezultatet e ndeshjeve të këtij botërori.
Ftoni miqtë tuaj dhe garoni me ta!

Për më shumë informacion lexoni rubrikën “RREGULLORE”.

Ju mund të filloni menjëherë lojën duke u regjistruar  këtu.

kupa
Raundi 1/8 tat
Dhj 03, 202216:00
Netherlands
USA
3
1
Dhj 03, 202220:00
Argentina
Australia
2
1
Dhj 04, 202216:00
France
Poland
3
1
Dhj 04, 202220:00
England
Senegal
3
0
Dhj 05, 202216:00
Japan
Croatia
1
1
Dhj 05, 202220:00
Brazil
Korea Republic
4
1
Dhj 06, 202216:00
Morocco
Spain
Dhj 06, 202220:00
Portugal
Switzerland
Çerekfinalet
Dhj 09, 202216:00
Croatia
Brazil
Dhj 09, 202220:00
Netherlands
Argentina
Dhj 10, 202220:00
France
England
Gjysmëfinalet
Vendi i Tretë
Finalja
Ndeshjet e ardhshme

Raundi 1/8 tat
Dhj 06, 202216:00
Morocco
Spain
Dhj 06, 202220:00
Portugal
Switzerland
Çerekfinalet
Dhj 09, 202216:00
Croatia
Brazil
Dhj 09, 202220:00
Netherlands
Argentina

Komente

admin (05/12/2022, 17:57)

Olsian ke nje rubrike rregullore ku cdo gje eshte e qarte qe pa filluar loja. Rregullat nuk ndryshohen rruges


Olsiani (05/12/2022, 17:56)

Ju sugjeroj ta rishikoni per te miren e lojes e trasparencen e saj...te ter te jen te barabarte!!..nese ndryshon kahu ne shtese "NUK QUET"..


admin (05/12/2022, 17:54)

Për fazat me eliminim rezultati final llogaritet (120 min nëse shkon me shtesë) pa përfshirë penalltitë. Golat e shënuar gjatë penalltive nuk quhen


Olsiani (05/12/2022, 17:48)

Njesoj esht dhe kur e ve 0:0 90 min e del 1:1 per 120 min prap nuk quet nese e ke ven rez.sakt 1-1 sepse esht per koen e rregullt..


Olsiani (05/12/2022, 17:46)

Nese ti e kap 90 min e boen 2 gola tjer 120 min ose 1 nuk quet rezultat i sakt..bie besueshmeria e lojes..


Olsiani (05/12/2022, 17:42)

Rezultat i sakte quhet koha e rregullt 90 min si rregull..jo 120 min?!.....Keshtu eshte kudo!!....


Olsiani (05/12/2022, 11:15)

Sa ne merak je o Renato Jaupi qe pa gdhire mire...nuk te japin me sh se 1 nje smartphone te perdorur joo tek 12000 lekshi....


renatojaupi (05/12/2022, 06:47)

Pse i keni zeruar piket


Olsiani (04/12/2022, 23:59)

Mund te permbyse gjithshka ai 17 pikshi i pyetjeve bonus.......


admin (04/12/2022, 23:40)

Do jepet lajmerimi per daten dhe oren . Cmimet do merren tek zyrat e Panorama Sportit. Good luck te gjitheve!


Demir (04/12/2022, 23:29)

Po piket e nates se sotme ku shkuan


Olsiani (04/12/2022, 21:31)

I madh je Denis.....jan dhe 101 pike ne loje...


Denis131992 (04/12/2022, 21:06)

Pershendetje,me ke do kontaktojm per te mar cmimet? Ndonje nr telefoni?


A.123 (02/12/2022, 19:38)

Portugalia


samir (02/12/2022, 14:08)

Holanda.


Klisman Nika (02/12/2022, 08:27)

FIFA IS A BULLSHIT 👎🏻


florokola (01/12/2022, 09:55)

France-Brazil finalja e madhe


Olsiani (30/11/2022, 18:07)

Rishikoni renditjen e lojes se u rraf Franca......


Olsiani (30/11/2022, 18:03)

Ndroni rezultatin e Frances se u rraf.......


dylldyll (29/11/2022, 15:11)

🇦🇷🇦🇷🤍💙🔝


Oni (29/11/2022, 10:28)

Deri tani Brazili duket me bindes! Anglia eshte ekip i mire, por qe s'ngroh shume.


Olsiani (28/11/2022, 22:11)

URIME REDI PER SMARTFONIN E PERDORUR 12.000 LEKSH....TALLEN KETA TALLEN...MERR AT MONOPATINEN ME MIRE NESE JE NEN 20 VJEC SHITE E BO NAI LEK ME SHUM..


Olsiani (28/11/2022, 22:00)

URIME REDI PER SMARTFONIN E PERDORUR 12.000 LEKSH....TALLEN KETA TALLEN...MERR AT MONOPATINEN ME MIRE NESE JE NEN 20 VJEC SHITE E BO NAI LEK ME SHUM..


Olsiani (28/11/2022, 13:37)

Te gjesh ne kok ter kto ndeshje te veshtira e te tallen kta me nje telefon te perdorur ky esht kulmi o Redi!!.......


Olsiani (27/11/2022, 23:04)

Jepjani qe tani Redit ate smartphonin e perdorur....me mire ta kishit bere me lek cash cmimet..300.000 reja vendi 1, 200.000 vendi 2, 100.000 vendi 3.


Olsiani (27/11/2022, 22:58)

Jepjani qe tani Redit ate smartphonin e perdorur....me mire ta kishit bere me lek cash cmimet..300.000 reja vendi 1, 200.000 vendi 2, 100.000 vendi 3.


Olsiani (27/11/2022, 02:24)

Dhe ky mbreti 3 te funit ne kok me katapult nga veni 150 i dyti per te fituar nje cop smartphone te perdorur...


Olsiani (27/11/2022, 02:21)

Po tishin te hajrit kta ja ktij Redit qe ka kap 7 ne kok i jepnin 20 mij reja per cdo neshje gjetme fiks nkok..


Olsiani (27/11/2022, 02:18)

Sot esht e veshtire me gjet kahun e jo me rezultat ne kok.....


Olsiani (27/11/2022, 01:41)

Po clek zeza o Kolip62!?..Ku kan lek kta fukarenj te Panorames me tdhene cash psh?!....eshte vend pare konkurs ky Redi dhe genjejn dynjane me nje smar


Kolip62 (27/11/2022, 00:22)

Pale sa lek do ket kap ky Redi , na jep nai menje mer plak


Eldiano (26/11/2022, 23:03)

Brazili


Olsiani (26/11/2022, 22:06)

I papam ky Redi 23 pik sot!!!..3 neshje ne koke..Bravo!!..


dylldyll (26/11/2022, 15:07)

🇦🇷🇦🇷


Dalip (26/11/2022, 10:06)

Portogali


Orest (25/11/2022, 21:02)

Brazili Richalson


Edison dinja (25/11/2022, 20:44)

Anglia


Sander Marku (25/11/2022, 20:02)

🇩🇪


albert37 (25/11/2022, 16:19)

BRA ose ESP


Genci Proko (25/11/2022, 16:13)

Argjentina


Paulo (25/11/2022, 16:05)

Argjentina


M31 (25/11/2022, 15:55)

France 2022 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷


Romeo Vesho (25/11/2022, 15:48)

Mesi


Romeo Vesho (25/11/2022, 15:44)

Argjentina kampione bote ⚽️⚽️⚽️🥇


vladimiri (25/11/2022, 14:25)

Anglia


Paulo (25/11/2022, 13:22)

Argjentina


Edis07 (25/11/2022, 11:40)

Brazili kampion


Algert (25/11/2022, 11:14)

Franca


Devis2004 (25/11/2022, 09:04)

Anglia


dylldyll (24/11/2022, 22:50)

Uuuu Brazill!


Renditja

1. Redi 138
2. Denis131992 129
3. Marjus 125
4. A B 124
5. renatojaupi 123
6. Hilmi 123
7. Bledi 17 122
8. Ajax 122
9. Ndricim 122
10. Fjori 122
11. Kristi2023 122
12. Hegi Harizi 122
13. samir 121
14. Dio 120
15. Mbreti777 120
16. Dorian1991 120
17. Genti20 120
18. fatjon 120
19. Agustin 120
20. Suka 119

Mirë se erdhe