Kastriot Tusha i zhgënjyer, i drejtohet Ardit Gjebreas: Prita ftesë për të kënduar himnin

| 17:35
SHPËRNDAJE

Dy ditë më parë u bë inagurimi i stadiumit të ri “Air Albania”, ku performuan disa këngëtarë mes tyre Juliana Pasha e cila këndoi himnin kombëtar. Organizatori i performancës fantastike ishte moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea.

Mirëpo artisti i njohur, Kastriot Tusha në emisionin “Procesi Sportiv” është shprehur i zhgënjyer që nuk kishte marrë një ftesë për ta kënduar ai himnin.

“E prita një ftesë nga Ardit Gjebrea, për të kënduar himnin kombëtar në stadium sepse mora vesh që ai ishte organizatori. Po mesa duket ai nuk e pa të arsyeshme. Gjithsesi edhe Juliana Pasha bëri një performancë të shkëlqyer. Por duhet thënë se himni është diçka emocionuese. Duhet të të motivojë. Kur këndoja himnin më parë, ktheja kokën nga futbollistët. Ndoshta s’dinin të gjitha fjalët, por ama nxirrnin disa zanore. Unë e kisha imagjinuar ndryshe. Me 10 tenorë”, u shpreh Kastriot Tusha./dosja

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.