Karriera në ngjitje e Luana Vjollcës dhe ajo në zbritje e Marinës, si u ndanë rrugët e motrave që hynë në televizion si velina

SHPËRNDAJE

Dy motrat e pandara dhe që morën famë të njëjtë në “Top Channel”, duke e nisur karrierën televizive si velina, tashmë po ecin në skaje komplet të kundërta në botën e televizionit. Ndërkohë që Luana Vjollca sapo ka paralajmëruar projektet e saj, që i quan “të mëdha”, jo vetëm në televizion, por edhe në muzikë, nga ana tjetër, motrës së saj më të madhe, Marinës, lëvizja në “Klan” duket se i rezultoi një bllof.

marina-luana

Edhe pse zhvendosja e saj u prit me bujë dhe reklamë të madhe, ajo mundi të prezantonte vetëm një sezon të spektaklit të vëllezërve Pandi e Bledi Laço “C’est la vie”, ndërkohë që u bënë muaj e muaj që nuk shfaqet askund. Marina mungon në spotin e sezonit të ri televiziv në “Klan”, që do të thotë se ajo nuk do të prezantojë asnjë program, as për muajt në vazhdim.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/karriera-ne-ngjitje-e-luana-vjollces-dhe-ajo-ne-zbritje-e-marines-si-u-ndane-rruget-e-motrave-qe-hyne-ne-televizion-si-velina/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.