Kapet në Kakavijë shqiptari, i dënuar për përdhunim e joshje fëmijësh. Po tentonte të hynte në atdhe, kur …

| 11:03
SHPËRNDAJE

Kapet ne tentative per te hyre ne Shqiperi, permes Kakavijes, një shqiptar i kerkuar per perdhunim.

dhune

Mediat greke raportojne se shqiptari 49-vjecar ishte cilesuar i rrezikshem, pasi ishte  dënuar për përdhunim dhe joshje te fëmijëve, por ishte ende i lirë.

Ne kufi ai eshte zbuluar nga kontrolli i të dhënave të tij dhe policia verifikoi se behej fjale pikerisht per personin qe ishte arratisur.

Mesohet se ai prisje gjykimin nga Apelit, pasi ishte dënuar me nëntë vite e një muaj burg për përdhunim dhe joshje të fëmijëve.

Nderkohe qe me heret, Gjykata Penale e Thebës e kishte denuar me burg për armëmbajtje pa leje.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.