“Kanë rënë çatitë, po mbahen themelet”, Tahiri lëshon mesazhin e radhës nga pushimet

SHPËRNDAJE

Ish-ministri Brendshëm është duke shijuar pushimet në vendlindje dhe këtë e thotë me krenari në çdo foto që publikon.

Sot ka prezantuar me anë të një fotoje dhe rrapin e familjes së tij.

“Rrapi i Tahirajve, – Gusmar; Si në ekran vendlindja më shjellet, kanë rënë çatitë, po mbahen themelet (V.Hodaj)”, shkruan në foto Tahiri.

Tahiri

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.