Kandidatura e Finos për President të FSHF, ja reagimi i parë i Dukës

SHPËRNDAJE

Pas zyrtarizimit te kandidatures se Bashkim Finos ne garen per Presidentin e FSHF-se, kreu aktual Armand Duka në një deklaratë për mediat tha se e falenderon Finon që është bërë pjesë e garës si dhe vlerësoi vullnetin e ish-kryeministrit për të dhënë kontributin e tij për futbollin.

319904_m

“Do kemi kohë të flasim për fushatë. E falenderoj Finon që është kandidat, ka dëshirë të kontribuojë për futbollin. Do kemi kohë të diskutojmë hapur për futllbollin. E rëndësishme është që futbolli të ecë përpara. Kjo është garë sportive dhe duhet të jemi me sportivitet”, u shpreh Duka pas një aktiviteti të Kryqit të Kuq shqiptar.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNdryshime të reja në Prokurorinë e Tiranës, emrat që ikin e vijnë
Artikulli tjetërMarseja fitoi ndeshjen me golin e Canës, por tani meritën e marrin femrat

S'KA KOMENTE

Comments are closed.