Kanceri i mori jetën nënës së tij, rrëqeth me fjalët e ndjera djali i producentes Vjosa Berisha. Fotot e rralla që publikon

Jun 25, 2022 | 10:08
SHPËRNDAJE

vjosa-berisha9859599595

Djali i vetëm i producentes së njohur Vjosa Berisha, e cila u nda nga jeta më 23 qershor, Leka, ka publikuar një postim prekës në rrjetet sociale. Ai ka shpërndarë dhe një kolazh fotosh me nënën e tij, të cilën e quan “ota”.

“deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota @vjosab”, shkruan Leka.

Producentja e njohur kosovare, Vjosa Berisha, është mundur nga sëmundja e kancerit nga e cila vuante prej kohësh. Edhe pse luftoi për dy vite me këtë sëmundje, Vjosa e donte jetën dhe e jetoi atë sikur të mos kishte “armikun” në trupin e saj.

289308366_549872126720179_2282104095651945018_n 290340769_549871406720251_403828691035163635_n Screenshot_5-49 collage-1-24-780x439 289086626_549872133386845_3999379309989538220_n 290307566_549871486720243_3064761121170137135_n

© Panorama.al

Te lidhura