Skandal në Greqi/ Kamerat e sigurisë kapin mat priftin që kryen veprime të turpshme me të miturin

| 12:19
SHPËRNDAJE

Një video ku shfaqet një prift duke kryer veprime të turpshme me një djalë të mitur, në një mjedis publik, ka tronditur së fundmi opinionin publik në Greqi duke ngjallur reagime të shumta.

Mediat greke kanë publikuar pamjet e marra nga kamerat e sigurisë ku shfaqet kleriku teksa prek organet gjenitale të të miturit. Pasi vëzhgojnë zonën ku nuk ka njerëz, prifti nis të bëjë veprimet e turpshme me të riun.

Ndonëse u shpëtoi syve të njerëzve, prifti nuk u ka shpëtuar kamerave të sigurisë së një biznesi aty pranë, që ka regjistruar të gjithë skenën e ngjarjes.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.