“Kam tentuar vetëvrasjen”/ Aktorja Arjola Demiri: Pas ndarjes me ish-bashkëshortin kam vuajtur nga depresioni

Oct 14, 2021 | 21:19
SHPËRNDAJE

arjola demiri (1)

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer martesën e saj dhe ndarjen nga bashkëshorti, babai i tre fëmijëve.

Konkurentja e “Big Brother Vip”, u ka treguar disa prej banorëve të tjerë gjatë mëngjesit të sotëm, periudhën kur aktorja vuante nga depresioni pas ndarjes nga ish-partneri.

arjola demiri (1)

Aktorja tregon se mes saj dhe bashkëshortit ka pasur dhe dhunë fizike.

’Ndodhi një dhunë fizike dhe aty nuk durova dot më gjatë. Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr më njeri me 3 fëmijë. Kam kaluar krizë identiteti, e doja atë më shumë se veten’’,- tha Arjola.

arjola demiri (15)

Madje, Arjola Demiri tregon se pas kësaj gjëndje, ajo ka dashur të kryejë vetëvrasje. Më herët aktorja ka treguar se ish-partneri i saj e ka tradhëtuar, veprim të cilin ajo u përpoq ta falë për 6 vite.

arjola demiri (14) arjola demiri (11) arjola demiri (12) arjola demiri (6) arjola demiri (3)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/