Ka mbetur pa “Sofi” në emision, Arian Çani: Nuk është me mik ajo punë, ajo e reja duhet të…

| 10:52
SHPËRNDAJE

arian-canii

“Zonë e Lirë” është në kërkim të një “Sofie” të re, por drejtuesi i emisionit, Arian Çani, tha në fillim të programit këtë të premte se ende nuk është gjetur që pas hapjes së audicioneve.

Ai theksoi se “Sofia” e re duhet t’i tërheqë të gjithë. Pas reagimeve të publikut që thonin se kanë vajza të bukura, Çani tha se kjo punë nuk bëhet me mik. Prandaj u kërkoi shikuesve të kenë durim.

“Ende nuk ka. Nuk po them që do fillojmë me audicionet e nga e para  se është përtesë e madhe se zakonisht ato që vijnë në audicione kanë një problem. Duhet të gjejmë mënyra të reja që të gjejmë një “Sofi” që të na tërheqë të gjithëve. E di që ke gocën se thotë një nga publiku, por nuk është me mik ajo punë. Duhet të ngjisë “Sofia” e re që do vijë. Derisa të vijë “Sofia” e re duhet të bëni pak durim miq”, tha Çani./tvklan

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.