Ka mbërritur për vizitat mjekësore, ish-mesfushori i Milanit pranë kalimit te klubi në pronësi të Berluskonit

| 13:01
SHPËRNDAJE
 

Monza është pranë nënshkrimit me Kevin Prince Boateng. Ish-mesfushori i Milanit thuhet se ka arritur tek klubi në pronësi të Berluskonit për vizitat mjekësore.

Goal Kevin Prince Boateng

Ekipi nga Lombardia synon të ngjitet një kategori më lart, dhe thuhet se ka arritur marrëveshje me Boateng. Mesfushori ka qenë i huazuar tek Fenerbaçe në janar, por duket se do ribashkohet me Galianin dhe Berluskonin tek Monza.

“SportItalia”, raporton se Boateng ka arritur për vizitat mjekësore, dhe do firmosë në orët në vazhdim për Monzan.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.