Ka edhe modele që nuk kanë veshur “kurrë” bikini, njëra prej tyre është… (FOTO)

SHPËRNDAJE

Filloi karrierën si modele për të qenë një ndër prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar. Arjola Shehu është një ndër vajzat shqiptare që u sfidua në fillimet e saj për të veshur bikini, gjë të cilën nuk e ka pranuar.

E ftuar në ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, ajo tha: “Nuk kam pozuar asnjëherë, jo vetëm që kam patur siklet por kam qenë shumë e prerë në këtë pjesë. Nuk më pëlqen të ekspozohem, është çështje e natyrës sime dhe disa koncepteve që unë kam”.

Të plotë e lexoni në: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ka-edhe-modele-qe-nuk-kane-veshur-kurre-bikini-njera-prej-tyre-eshte-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKëngëtarja e njohur pranon lidhjen e re, ja çfarë thotë për të dashurin
Artikulli tjetërRita Ora “ndez” Prishtinën e veshur kuq e zi, kërcen valle shqiptare (VIDEO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.