Ju kujtohet kënga “Profesori”? Ja çfarë ka ndodhur me këngëtarin (Foto)

| 13:01
SHPËRNDAJE

Kënga ‘Professori’ u bë hit 10 vite më parë. Por çfarë ka ndodhur me këngëtarin Antre pas kaq shumë viteve?

Ai vazhdon karrierën e tij duke qenë ende aktiv në muzikë me këngë të reja.

Antre, madje e riktheu këtë këngë të njohur në një tjetër version.Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.