Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bashkë edhe në profesion

| 15:16
SHPËRNDAJE

Në shtator të këtij viti dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë tejet të këndshme. Ata organizuan dasmën në ambient të hapur në një prej resorteve në vijën e bregdetit Adriatik, konkretisht në Golem.

Tani jo bashkë vetëm si çift por do jenë bashkë edhe si kolegë.

Ata po punojnë në një film me metrazh të gjatë që është në përgatitje e sipër. Ky është një produksion shqiptar dhe ka temë një lidhje dashurie./prive

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.