‘Jepi, ma jep dhe ti shkelmin e fundit’, mesazhet e fundit të riut që vrau veten pasi e la e dashura

SHPËRNDAJE

Trishtuese mesazhet e fundit te postuara ne profilin e tij ne Facebook te fierakut 20-vjecar Eneo Ferko, qe i dha fund jetes duke u helmuar me fostoksine pas gjendjes se renduar qe pesoi pas ndarjes nga e dashura.

1

Profili i tij eshte mbushur me postime qe deshmojne vuajtjen nga ndarja. Ja disa nga mesazhet:

“Kur i thua dikujt që vetëm ti më ke mbetur… atij i duket sikur po i thua “Jepi, ma jep dhe ti shqelmin e fundit”.

“Si nuk u mërzite që qëndron 20 orë në mendjen time…”

“Kuptoje që unë vetëm ty të dua, je gjithë bota për mua.”

“Askush s’të merr dot nga mua. As shiu, as breshër e stuhi. I bëj “shpirt” ato që dua E shpirtin tim s’e merr njeri.”

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.