Jep dorëheqjen drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil, ja kush e zëvendëson

| 14:06
SHPËRNDAJE

Jep doreheqjen nga detyra Krislen Keri, drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil. Paraditen e sotme, mesohet se Krislen Keri eshte larguar nga detyra qe mbante. civil

Dorëheqja ka ardhur për arsye personale

Ai zëvendësohet nga Edlira Liçi e cila gjithashtu punon në Autoritetin e Aviacionit Civil.

Keri prej më pak se 3 vite ka qenë drejtor i AAC prej nëntorit të 2017.

2

1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.