“Je stok dhe shumë e përdorme”- Rudina Dembacaj nuk ia përton ndjekësve: S’ke pas shans të më …

| 20:04
SHPËRNDAJE

 Rudina Dembacaj vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të replikave të saj me ndjekësit.

Në një postim të fundit të moderatores, e cila publikoi një foto nga makina, ka marrë disa komente negative.

Por si gjithmonë ajo i ka marrë me sportivitet dhe nuk ia përton ndjekësve duke i kthyer përgjigje.

“Jam full option me sinjale në pasqyrë!”– shkroi Rudina në përshkrimin e fotos.

Dhe fraza e saj ka shkaktuar reagime tek disa prej komentuesve.

“Po çfarë full option aman. Ti je stok edhe shumë e përdorme, s’ja vlen fare,”– shkroi një ndjekës.

Dhe moderatorja iu përgjigj: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh 🤣”

Ndërsa një tjetër komentoi: “Po ke shumë km dhe nuk të ka përdorur një dorë kështu që s’bën fare 😉”

Po ashtu edhe këtë koment, Rudina e mori me shumë sportivitet duke shkruar: “Ehe”.

/Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.