“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie”- Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindjen me një foto para pasqyrës dhe i bën urimin e veçantë

| 12:05
SHPËRNDAJE
 

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda feston sot 22-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të mungonte urimi i nënës së saj.

Ish-ministrja e Integrimit publikoi një foto përpara pasqyrës së bashku me të bijën, ku Kejda shihet duke bërë selfie.

Në urimin për ditëlindje, Bregu i dedikoi fjalët më të ëmbla Kejdës, teksa i dha mesazhin se “është shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie”.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë❤️❤️❤️”- shkroi Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

Ndërsa shtoi: “Është zemra jote prej ari dhe vetë-ironia që të bën të bukur 😍 Gëzuar Ditëlindjen Kejda 🎉💯 🙏.”

/Panoramaplus.al

        

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.