Janë rikthyer prapë bashkë? Gigi-t nuk i ndahet shpirti nga Zayn Malik

| 17:07
SHPËRNDAJE
 

Kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit botëror por u ndanë në mars të vitit të kaluar.

I kanë lënë mjaft kohë njëri tjetrit për të pushuar dhe reflektuar, por duket se Gigi Hadid dhe Zayn Malik nuk mund të qëndrojnë më larg njëri tjetrit.

Siç raporton ‘Cosmopolitan’, çifti i famshëm kanë filluar të flasin gjatë gjithë kohës me njëri tjetrin ashtu si dikur.

Duket se mos komunikimi për një kohë të gjatë ju ka shërbyer që të kuptojnë se nuk mund të qëndrojnë më pa njëri tjetrin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.