“Jam pa fjalë, sytë e mi janë mbyshur me lot”- Kylie Jenner bën gjestin human, dhuron 1 milion dollarë për blerjen e maskave dhe mjeteve mbrojtëse për mjekët

| 11:16
SHPËRNDAJE
 

Kylie Jenner ka bërë mbi 1 miliardë dollarë pasuri falë linjës së saj të famshme të kozmetikës Kylie Cosmetics.

Dhe miliarderja më e vogël në botë po një pjesëz të pasurisë së saj për të ndihmuar mjekët që po trajtojnë pacientët e diagnostikuar me koronavirus.

Raportohet se ylli i Keeping Up With The Kardashians dhuroi 1  milionë dollarë për blerjen e maskave dhe mjeteve mbrojtëse që u duhen mjekëve për të shëruar të sëmurët.

Mamia, e cila asistoi në lindjen e vajzës së saj Stormy, falenderoi Kylie duke thënë: “Jam pa fjalë, sytë e mi janë mbushur me lot gëzimi dhe zemra ime është kapuar nga mirënjohja. Kisha një dëshirë që të mblidheshin maska mbrojtëse për punonjësit tanë të guximshëm të kujdesit shëndetësor dhe ëndrra ime u realizua.”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.