“Jam e ‘uritur’ për seks”- Gruaja bën rrëfimin e pazakontë: Kam kryer marrëdhënien me burrin vetëm 3 herë gjatë martesës 10-vjeçare. I lutem por …

| 15:28
SHPËRNDAJE

“Kam bërë seks me burrin vetëm tre herë gjatë martesës sonë dhjetëvjeçare. Dhe kur nuk kam kaluar në orgazmë.”

Një grua ka rrëfyer për psikologun marrëdhënien e saj me bashkëshortin në artikullin e botuar nga The Sun.

Rrëfimi i plotë:

Burri im është vetëdijshëm për të gjitha këto, por thjesht nuk i intereson sesi ndihem.

Ai ka qenë i tillë që nga dita kur jemi martuar. Unë jam 32 vjeçe dhe bashkëshorti im është 34. Kemi një vajzë pesë vjeçare së bashku.

Mund ta imagjinoni se si është vetëm të bëni seks kaq rrallë?

Edhe pse i lutem, nuk bën seks me mua. Po bëhet gjithnjë e më e vështirë për mua të vazhdoj martesën si një grua e “uritur” për seks.

Unë vërtet dua të shpëtoj martesën time, por thjesht nuk e di se si.

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.