“Jam e lirë”- Pamela Anderson merr vendimin për tu larguar nga mediat sociale: Mos u joshni nga koha e humbur. Po ju përdorin për të fituar para

| 13:52
SHPËRNDAJE

Pamela Anderson ka njoftuar se po largohet nga mediat sociale.

Ish-ylli i Baywatch shkroi të martën (26 janar) në rrjetet sociale se ky do ishte postimi i saj i fundit në Instagram, Twitter ose Facebook.

“Kurrë nuk kam qenë e interesuar për mediat sociale. Dhe tani kam nisur një jetë të frymëzuar nga leximi, qëndrimi në natyrë. Jam e lirë,”– shkroi aktorja.

Anderson gjithashtu i nxiti ndjekësit e saj të “gjenin forcën dhe frymëzimin për të ndjekur qëllimin e tyre” dhe “të mos joshen nga koha e humbur”.

“Kjo është ajo çfarë ata duan dhe ju përdorin për të fituar para”– vazhdoi ajo, duke theksuar se kompanitë e mediave sociale kanë “kontroll mbi trurin e njerëzve”.

Ndërsa në Twitter, shkroi thjesht: “Mirupafshim media sociale”.

/Panoramaplus.al

          

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.