Ja deputetët që do shoqërojnë Bashën në takimin me Kerryn

| 19:28
SHPËRNDAJE

“Panorama” ka mësuar emrat e deputetëve të PD, që së bashku me kreun e opozitës Lulzim Bashën do të takojnë nesër Sekretarin amerikan të Shtetit John Kerry.

kerry-basha

Burimet thanë se deputetët e PD  janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi.

Takimi Basha-Kerry, ku të pranishëm do të jenë edhe 4 deputetet e PD dhe delegacioni që e shoqëron Sekretarin Amerikan do të zhvillohet në Hotel Rogner.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.