Iu q*ftë nëna…/ Sinan Hoxha shan në mes të performancës në SHBA, ja reagimi i fansave (VIDEO)

Jun 28, 2022 | 9:42
SHPËRNDAJE

PanoramaPlus.al/ Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është një ndër artistët shqiptarë që vazhdon të mbetet i preferuar për publikun.

Ai është shumë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit ku numëron shumë fansa. Së fundmi këngëtari ka dhënë një koncert në Michigan, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku në të gjithë performancën e tij vëmendjen më të madhe e ka marrë një moment, ku këngëtari dëgjohet duke sharë në mes të koncertit.

Videoja e kapur nga fansat, të cilët ishin të shumtë në numër në koncert, po bën xhiron e rrjetit. I përfshirë nga patriotizmi mes shqiptarëve të SHBA-së, Sinan Hoxha nuk përmbahet dhe shan të gjithë serbët nga nëna.

Në pamjet që po qarkullojnë këngëtari shqiptar po këndon këngën “O lulia jonë me liomona o”, ndërsa në një moment dëgjohet të thotë: “Më falni… Jalla krejt Serbisë ju q*ft nëna o”.

Megjithatë, para se të shante të gjithë serbët, këngëtari iu kërkoi ndjesë të gjithë të parnishmëve, të cilët i mbështetën fjalët e tij duke treguar gishtin e mesit.

© Panorama.al

Te lidhura