Ishin së bashku për 10 vite, ndahet nga jeta ish i dashuri i Jennifer Lopez. Ja shkaku i vdekjes

| 12:26
SHPËRNDAJE

Ish i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruz është ndarë nga jeta në moshën 51 vjeçare.

Sipas TMZ, ai vdiq të shtunën nga sëmundjet e zemrës. Cruz dhe Lopez ishin të lidhur së bashku për 10 vite.

Ata nisën romancën kur ylli i muzikës pop, Jlo ishte vetëm 15 vjeçe dhe qëndruan së bashku deri në mesin e viteve 1990.

Ai e shoqëronte gjithmonë Lopez në eventet ku ajo shkonte gjatë kohës që ishin bashkë, madje Cruz ishte në krah të saj në premierën e filmit “Money Train” në nëntor 1995.

  

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.