Ish-vjehrra feston ditëlindjen, Keisi nuk harron t’i bëjë urimin e veçantë

| 15:17
SHPËRNDAJE

Megjithëse prej disa muajsh e ndarë nda reperi i njohur, duket se ish-partnerja e tij i ruan ruan relata të mira me familjen e Stresit.

Madje Keisi i ka bërë ish-vjehrrës një urim special me rastin e ditëlindjes së saj.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’, ku shihet përkrah nënës së Stresit, ajo shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth.”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.